Biblioteka Private Mendjet e Uritura Tirane. Porosisni Librin qe deshironi dhe ne e sjellim ne shtepine tuaj. Biblioteka Tirane www.mendjeteuritura.com

Biblioteka Private Mendjet e Uritura Tirane. Porosisni Librin qe deshironi dhe ne e sjellim ne shtepine tuaj. Biblioteka Tirane www.mendjeteuritura.com

Biblioteka Private Mendjet e Uritura Tirane. Porosisni Librin qe deshironi dhe ne e sjellim ne shtepine tuaj. Biblioteka Tirane www.mendjeteuritura.com

Biblioteka Private Mendjet e Uritura Tirane. Porosisni Librin qe deshironi dhe ne e sjellim ne shtepine tuaj. Biblioteka Tirane www.mendjeteuritura.com

Biblioteka Private Mendjet e Uritura Tirane. Porosisni Librin qe deshironi dhe ne e sjellim ne shtepine tuaj. Biblioteka Tirane www.mendjeteuritura.com

Libra Te Rekomanduar Nga Biblioteka

SHIKONI MË SHUMË

Biblioteka Private Mendjet e Uritura Tirane. Porosisni Librin qe deshironi dhe ne e sjellim ne shtepine tuaj. Biblioteka Tirane www.mendjeteuritura.com

Biblioteka Private Mendjet e Uritura Tirane. Porosisni Librin qe deshironi dhe ne e sjellim ne shtepine tuaj. Biblioteka Tirane www.mendjeteuritura.com

Informohu  Mbi Librat e Fundit

Per tu Lexuar

Libra te rekomanduar

Libra te rekomanduar

Libra te rekomanduar sipas Amazon   1984, George Orwell E shtrenjta jete, Alice Munro Armik, mik, i dashur, Alice Munro Liza ne boten e cudirave, Lewis Carroll, pershtatur per femije Bel Canto, Ann Patchet Carli dhe fabrika e Cokollatave, Roald Dahl Ditari i Gregut, Jeff Kiney Shpresa te medha, Charles Dickens Harry Potter dhe guri

Lexo me Shume

Librat e Fundit

Ashtu si dashuritë Javier Marias
Ashtu si dashuritë Javier Marias
0 out of 5 based on 0 customer ratings
0 Reviews
Historia e vajzës së humbur Elena Ferrante
Historia e vajzës së humbur Elena Ferrante
0 out of 5 based on 0 customer ratings
0 Reviews
Histori arratie e qëndrese Elena Ferrante
Histori arratie e qëndrese Elena Ferrante
0 out of 5 based on 0 customer ratings
0 Reviews
Mikesha gjeniale Elena Ferrante
Mikesha gjeniale Elena Ferrante
0 out of 5 based on 0 customer ratings
0 Reviews
Përfytyrimi krijues Shakti Gawain
Përfytyrimi krijues Shakti Gawain
0 out of 5 based on 0 customer ratings
0 Reviews
Fuqia e së tashmes Eckhart Tolle
Fuqia e së tashmes Eckhart Tolle
0 out of 5 based on 0 customer ratings
10 Reviews
SHIKONI MË SHUMË

Inspironi Leximin Tuaj

Vizitoni Blogun Tonë dhe Gjeni Citime Frymëzuese nga Autorët më të Mirë

vizitoni blogun
Zbuloni Librat BESTSELLERS

Let the sun shine

Autor: Sylvia Day

E pasqyruar tek ti Sylvia Day “Tehu i mprehte dhe i embel i fiksimit”

Roman i Serise Crossfire, Bestseller Nderkombetar…

Porosite
Librat Bestseller

Jam e dashuruar librave romance. Është kaq e mahnitshme të kesh historinë tënde të dashurisë në një libër që gjithmonë mund të shikosh dhe të mos harrosh se sa shumë e doni njëri-tjetrin.

Adela

Dëshiroja vetëm t'jua tregoja kënaqësinë time me faqen tënde. Gjetur lehtësisht atë që më duhet dhe librat mbërritën në kohën e duhur ne shtëpi. Vazhdoni keshtu!

Daniel Shabani

Burri im i adhuron librat dhe shpenzonte shume per ti blere. Me hapjen e Bibliotekes Mendjet e Uritura, mund te lexoje librat me te fundit dhe duke eleminuar koston e bleries.

Artemisa Hoxha

Porosit tani

duke filluar nga 1000 Lek/vit