Sale!

Guximi për të shpresuar Barack Obama

1,000L 0L

Titulli: Guximi për të shpresuar
Gjinia: Publicistik
Autori: Barack Obama
Shqipëroi: Diana Ndroqi (Dibra)
Shtëpia botuese: Dudaj
Fq. 427
ISBN: 9789994300808

Categories: , Tags: , Product ID: 2631

Description

Asnjë udhëheqës amerikan, që prej librit Profile kuraje të Presidentit Xhon F. Kenedi, nuk ka shkruar një traktat politik më të kthjellët, më të mprehtë dhe më gjallërues se libri Guximi për të shpresuar i Barack Obama-s. Faqet e këtij libri përmbajnë analiza të mirëpeshuara mbi ndikimet jetëgjata të së shkuarës mbi realitetet e sotme amerikane, ide të thella mbi botën e sotme të ndërlikuar dhe plot sfida, si dhe, mbi të gjitha, një vizion frymëzues mbi mundësitë e pafundme të së nesërmes

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Guximi për të shpresuar Barack Obama”

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

wp-puzzle.com logo