Zahiri,

Rated 5.00 out of 5 based on 2 customer ratings
(2 customer reviews)

700L

Titulli: Zahiri
Gjinia: Roman
Autori: Paulo Coelho
Përktheu: Durim Taçe
Shtëpia botuese: Toena
Viti: 2006
Fq. 440
ISBN: 978-99943-1-049-6

Description

Një ditë, një shkrimtar i famshëm zbulon se gruaja, korrespondente lufte, e ka braktisur pa lënë gjurmë dhe pa i dhënë asnjë shpjegim. Pavarësisht suksesit që vazhdon të gëzojë dhe një dashurie të re, që bëhet pjesë e të përditshmes së tij, mendimi i mungesës së gruas vazhdon ta mundojë dhe i pushton mendjen derisa e hedh në një përhumbje totale.

 

Additional information

Autori:

Shtepia Botuese:

TOENA

2 reviews for Zahiri,

There are no reviews yet.

Be the first to review “Zahiri,”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

wp-puzzle.com logo