Kush e sundon boten

1,300L

Titulli: Kush e sundon botën?
Gjinia: Konspiracion, Histori botërore
Autori: Jim Marrs
Shqipëruan: Aurel Manushi, Alfred Cako
Shtëpia botuese: Bota Shqiptare,
Viti: 2008
Fq. 548
ISBN: 978-99956-11-70-5

Categories: , Tags: , Product ID: 1998

Description

Po ju jap një paralajmërim. Po qe se jeni plotësisht të qetë dhe të kënaqur me këndvështrimin e veçantë që keni për njerëzimin, fenë, historinë dhe botën në tërësi, mos lexoni më tej… Historia e fshehtë që bashkon Komisionin Trepalësh me Masonët dhe Piramidat e Mëdha.

Additional information

Autori:

Shtepia Botuese:

BOTA SHQIPTARE

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.