I pathyeshmi

1,000L

Titulli: I pathyeshmi
Gjinia: Roman
Autori: Laura Hillenbrand
Shqipëroi: Taulant Hatia
Shtëpia botuese: Uegen
Viti: 2015
Fq. 348

Categories: , , Tag: Product ID: 1796

Description

“Një tregim ngadhënjimi dhe shpërblimi… i pajisur me hollësi mahnitëse.”
O: The Oprah Magazine

“Një histori e mrekullueshme dhe e vërtetë… Asgjë më pak se mrekulli.”
Washingtonian

Additional information

Autori:

Shtepia Botuese:

Uegen

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “I pathyeshmi”

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

wp-puzzle.com logo