Sale!

Engjej dhe Djaj

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating
(1 customer review)

1,000L 0L

Titulli: Engjej dhe Djaj
Autori: Dan Brown
Shqipëroi: Amik Kasoruho
Shtëpia botuese: Dudaj, 2005
Fq. 480

Description

Përpara se të shpërthente te “Kodi i Da Vinçit”, simbologjisti me famë botërore i Harvardit, robert Langtoni, thirret nga një institut zviceran kërkimesh shkencore për të transkriptuar një simbol të lashtë, damkosur në gjoksin e një fizikani të vrarë. Ajo çka ai zbulon, i kalon kufijtë e imagjinatës: një hakmarrje vrastare kundër Kishës Katolike, e kryer nga një sekt qindraveçar – Të Përndriturit.

Additional information

Autori:

Shtepia Botuese:

Dudaj

1 review for Engjej dhe Djaj

There are no reviews yet.

Be the first to review “Engjej dhe Djaj”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

wp-puzzle.com logo