Te vrasesh zogun perqeshes

800L

Autori: Harper Lee

Botuesi: OMSCA-1

978-99943-41-48-1

Faqe: 322

Viti i botimit: 2009

2 in stock

Categories: , , Product ID: 1554

Description

Te vrasesh zogun perqeshes Harper Lee

Të vrasësh zogun përqeshës”ka fituar çmimin Pulitzer dhe është përkthyer në më shumë se dyzet vende të botës duke u shitur në më shumë se 30 milionë kopje; edhe filmi i bazuar në këtë roman është ndjekur nga një numër shumë i madhe shikuesish. Sipas një ankete të zhvilluar në bibliotekat e Amerikës është cilësuar romani më i mirë i shekullit të njëzetë.

Additional information

Autori:

Shtepia Botuese:

OMSCA-1

ISBN:

978-99943-41-48-1

Numri i faqeve:

Viti i botimit:

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.