Sale!

Perendite kane etje

800L 0L

Titulli: Perënditë kanë etje
Gjinia: Roman
Autori: Anatol Frans
Shqipëroi: Halit Selfo
Shtëpia botuese: Dituria
Viti: 2004
Fq. 200
ISBN: 978-99927-59-37-2

Categories: , , Tags: , , Product ID: 2273

Description

Ngjarjet zhvillohen në çastin më dramatik të Revolucionit Frëng të 1793, në periudhën e diktaturës jakobine. Ringjallet jeta e Parisit revolucionar dhe vizatohen personazhe të paharruara.

Additional information

Autori:

Shtepia Botuese:

DITURIA

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Perendite kane etje”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

wp-puzzle.com logo