Sale!

Me ne fund nje shi diamantesh

800L 0L

Titulli: Më në fund një shi diamantesh
Gjinia: Roman
Autori: Sveva Casati Modignani
Shqipëroi: Aida Baro
Shtëpia botuese: Dudaj
Viti: 2006
Fq. 384
ISBN: 978-99943-33-66-6

Categories: , Tags: , , Product ID: 2426

Description

Pronari i një shtëpie botuese vdes, duke iu lënë të bijve dhe nipërve një pasuri të pafund dhe një mister të madh: mijëra miliarda, që përbënin një pjesë domethënëse të trashëgimisë, janë zhdukur si kripa në ujë. Leximi i testamentit i hap rrugën kështu, një gjuetie në kërkim të thesarit…

Additional information

Autori:

Shtepia Botuese:

Dudaj

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.