Sale!

Anija e nuseve, Jojo Moyes

1,200L 0L

Titulli: Anija e nuseve
Autori: Jojo Moyes
Botuesi: Uegen
Përkthyesi Taulant Hatia
Faqe: 436
Botuar me: 2017

Description

Një histori njerëzore e bukur dhe tejet emocionuese. Personazhe që të mbeten gjatë në mendje dhe një dramë që nuk është përshkruar ndonjëherë…Kështu vlerësohet edhe bestselleri i fundit i Jojo Moyes, “Anija e nuseve”, i shumëpritur prej kohësh nga lexuesi shqiptar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Anija e nuseve, Jojo Moyes”

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

wp-puzzle.com logo