Biblioteka Private Mendjet e Uritura Tirane. Porosisni Librin qe deshironi dhe ne e sjellim ne shtepine tuaj. Biblioteka Tirane www.mendjeteuritura.com

Biblioteka Private Mendjet e Uritura Tirane. Porosisni Librin qe deshironi dhe ne e sjellim ne shtepine tuaj. Biblioteka Tirane www.mendjeteuritura.com

Biblioteka Private Mendjet e Uritura Tirane. Porosisni Librin qe deshironi dhe ne e sjellim ne shtepine tuaj. Biblioteka Tirane www.mendjeteuritura.com

Biblioteka Private Mendjet e Uritura Tirane. Porosisni Librin qe deshironi dhe ne e sjellim ne shtepine tuaj. Biblioteka Tirane www.mendjeteuritura.com

Biblioteka Private Mendjet e Uritura Tirane. Porosisni Librin qe deshironi dhe ne e sjellim ne shtepine tuaj. Biblioteka Tirane www.mendjeteuritura.com

Libra Te Rekomanduar Nga Biblioteka

SHIKONI MË SHUMË

Biblioteka Private Mendjet e Uritura Tirane. Porosisni Librin qe deshironi dhe ne e sjellim ne shtepine tuaj. Biblioteka Tirane www.mendjeteuritura.com

Biblioteka Private Mendjet e Uritura Tirane. Porosisni Librin qe deshironi dhe ne e sjellim ne shtepine tuaj. Biblioteka Tirane www.mendjeteuritura.com

Informohu  Mbi Librat e Fundit

Per tu Lexuar

Libra te rekomanduar

Libra te rekomanduar

Libra te rekomanduar sipas Amazon   1984, George Orwell E shtrenjta jete, Alice Munro Armik, mik, i dashur, Alice Munro Liza ne boten e cudirave, Lewis Carroll, pershtatur per femije Bel Canto, Ann Patchet Carli dhe fabrika e Cokollatave, Roald Dahl Ditari i Gregut, Jeff Kiney Shpresa te medha, Charles Dickens Harry Potter dhe guri

Lexo me Shume

Librat e Fundit

Historia e vajzës së humbur Elena Ferrante
Historia e vajzës së humbur Elena Ferrante
0 out of 5 based on 0 customer ratings
0 Reviews
Histori arratie e qëndrese Elena Ferrante
Histori arratie e qëndrese Elena Ferrante
0 out of 5 based on 0 customer ratings
0 Reviews
Mikesha gjeniale Elena Ferrante
Mikesha gjeniale Elena Ferrante
0 out of 5 based on 0 customer ratings
0 Reviews
Përfytyrimi krijues Shakti Gawain
Përfytyrimi krijues Shakti Gawain
0 out of 5 based on 0 customer ratings
0 Reviews
Fuqia e së tashmes Eckhart Tolle
Fuqia e së tashmes Eckhart Tolle
0 out of 5 based on 0 customer ratings
10 Reviews
Mjetet Phil Stutz & Barry Michels
Mjetet Phil Stutz & Barry Michels
0 out of 5 based on 0 customer ratings
2 Reviews
SHIKONI MË SHUMË

Inspironi Leximin Tuaj

Vizitoni Blogun Tonë dhe Gjeni Citime Frymëzuese nga Autorët më të Mirë

vizitoni blogun
Zbuloni Librat BESTSELLERS

Let the sun shine

Autor: Sylvia Day

E pasqyruar tek ti Sylvia Day “Tehu i mprehte dhe i embel i fiksimit”

Roman i Serise Crossfire, Bestseller Nderkombetar…

Porosite
Librat Bestseller

Jam e dashuruar librave romance. Është kaq e mahnitshme të kesh historinë tënde të dashurisë në një libër që gjithmonë mund të shikosh dhe të mos harrosh se sa shumë e doni njëri-tjetrin.

Adela

Dëshiroja vetëm t'jua tregoja kënaqësinë time me faqen tënde. Gjetur lehtësisht atë që më duhet dhe librat mbërritën në kohën e duhur ne shtëpi. Vazhdoni keshtu!

Daniel Shabani

Burri im i adhuron librat dhe shpenzonte shume per ti blere. Me hapjen e Bibliotekes Mendjet e Uritura, mund te lexoje librat me te fundit dhe duke eleminuar koston e bleries.

Artemisa Hoxha

Porosit tani

duke filluar nga 1000 Lek/vit